Nastasić doneo bod Šalkeu protiv Nirnberga

Bundesliga 12. apr 201922:32 > 22:35
Lars Baron, Getty Images

Matija Nastasić doneo je Šalkeu bod na gostovanju Nirnbergu u 29. kolu Bundeslige.

Nirnberg i Šalke sastali su se u petak u prvom meču 29. kola Bundeslige, duel je završen rezultatom 1:1, a gosti su do boda došli golom Matija Nastasića u 85. minutu.

Nirnberg je u prvom minutu nadoknade u prvom poluvremenu imao priliku da povede sa penala, ali je udarac Behrensa odlučno odbranio Nubel.

Embolo je u 79. minutu zatresao mrežu Nirnberga, ali je gol poništen zbog ofsajda.

Ceo meč je na kraju stao u dva minuta. Poveo je domaćin preko Kuba u 83. minutu, već za dva minuta postavljen je konačan rezultat.

Šalke je imao dva vezana kornera, a nakon drugog se lopta odbila do nekoga od igrača Šalkea, upućen je šut nakon koga bi lopta sigurno otišla pored gola da Matija Nastasić nije veoma spretno reagovao i pogodio za ispostavilo se konačnih 1:1.