Catherine Ivill/Getty Images

23.08.2019 | 22.36 > 22:37

Borusija preokretom srušila Keln

Fudbaleri Borusije iz Dortmunda nadigrali su Keln u drugom kolu Bundeslige rezultatom 3:1 u gostima.

Pako Alkaser

Alexander Hassenstein/Bongarts/Getty Images

Iako je Keln bio bolji rival u prvom poluvremenu, nisu mogli Jarčevi i u drugom delu igre da poremete favorizovani tim iz Dortmunda.

Dreksler je doneo prednost Kelnu u 29. minutu, na asistenciju Skirija.

Drugo poluvreme u potpunosti je pripalo gostima, a preokret je najavio Sančo u 70. minutu kada je pogodio za izjednačenje Borusije.

Prednost ekipi iz Dortmunda doneo je Hakimi u 86. minutu.

Za konačnih 3:1 pogodio je Pako Alkaser u četvrtom minutu sudijske nadoknade, kada mu je asistirao Sančo.

Dortmund iz dva meč ima dve pobede i šest bodova.

Keln je pretrpeo dva poraza na startu i još uvek ne zna za bodove.

Borusija će u narednom kolu gostovati Unionu u Berlinu, dok će Keln u goste Frajburgu.