25.08.2019 | 20.00

Grujićeva Herta ubedljivo izgubila, gol Brekala

Volfsburg je u poslednjem meču 2. kola Bundeslige savladao Hertu sa 3:0 na Olimpijskom stadionu u Berlinu.

Marko Grujić

Matthias Kern/Bongarts/Getty Images

Gosti su vodili već od devetog minuta, kada je visoki Holanđanin Vut Veghorst bio precizan sa bele tačke.

U poslednjih deset minuta, gosti su dotukli protivnika, prvo je mladi Hrvat Josip Brekalo nakon lepog prodora pogodio za 2:0. Pobedu je overio Francuz Žerom Rusilon u 90. minutu.

Za Hertu je od prvog minuta igrao srpski internacionalac Marko Grujić. Ovo je prvi poraz ekipe iz Berlina, dok Volfsburg ima maksimalan učinak.

Prethodno je Lajpcig savladao Ajntraht. Pogledajte tabelu Bundeslige nakon dva kola.