Getty Images/Stuart Franklin

22.09.2019 | 18.31 > 18:34

Sin Tiram doneo preokret i tri boda Mehengladbahu

U subotu je u meču petog kola nemačke Bundeslige Borusija iz Mehengladbaha na domaćem terenu posle preokreta bila bolja od Fortune iz Dizeldorfa sa 2:1 (0:1) i došla do treće pobede u sezoni.

Markus Tiram

Maja Hitij/Bongarts/Getty Images

Gosti su došli do vođstva preko Nuhua Kazima, defanzivca iz Gane, u devetom minutu susreta, a domaćin je do promene rezutlata čekao sve do finiša meča.

U 74. minutu Markus Tiram, sin legendarnog defanzivca francuske reprezentacije Lilijana Tirama, postigao svoj prvi gol na meču i izjednačio na asistenciju Štefana Lajnera.

U 87. minutu Tiram ponovo pogađa za veliko slavlje na stadionu „Borusija Park.“

Borusija sada ima 10 bodova, dok je Dizeldorf osvojio četiri. U narednom kolu crno-beli iz Mehengladbaha gostuju Hofenhajmu, dok će Dizeldorf ugostiti Frajburg.

U subotu je u ubedljivoj pobedi Bajerna prvi gol u dresu Bavaraca postigao Felipe Kutinjo.

Pogledajte REZULTATE i TABELU nemačke Bundeslige.