Getty Images/Christof Koepsel

23.09.2019 | 22.37 > 22:50

Evrogolovi u Volfsburgu, bez pobednika

U poslednjem meču petog kola Bundeslige Volfsburg i Hofenhajm odigrali su nerešeno 1:1.

Vfl Wolfsburg

Martin Rose/Bongarts/Getty Images

Što se golova tiče sve je završeno već posle 36 minuta. Rudi je doveo goste u vođstvo već u šestom minutu posle fenomenalnog šuta spoljnim delom levog stopaa sa desne strane. Podjednako lep bio je gol Admira Mehmedija, koji je uspeo da savlada golmana gostiju praktično iz mrtvog ugla u 36. minutu.

Ovim bodom oba tima ostala su u sredini tabele. Volfsburg na osmom mestu sa devet bodova, a Hofenhajm na 11. sa četiri manje.