Union sa bele tačke u 90. minutu do pobede protiv Herte

Hertha BSC

U poslednjem subotnjem meču u Bundesligi, Union Berlin slavio je protiv Herte.

1. FC Union Berlin

Stuart Franklin/Bongarts/Getty Images

Fudbaleri Uniona slavili su u Berlinu protiv Herte 1:0, a do pobede su došli u poslednjem minutu susreta sa bele tačke.

Nije bilo mnogo konkretnih prilika na meču, a češće je pokušavao domaći tim.

Na gol se čekalo do samog kraja utakmice. Nakon faula Dedrika Bojate sudija je pregledao snimak i nakon toga pokazao na belu tačku. Siguran je bio Sebastijan Pelter za pobedu Uniona.

U ekipi Uniona Neven Subotić je igrao ceo meč, kao i Marko Grujić u Herti u kojoj je Vedad Ibišević zamenjen u 82. minutu.

Za Union je ovo treća pobeda u sezoni, a Herta je poražena peti put, drugi uzastopni.