Flik: Na kraju dana, fudbal se svodi na golove

Bayern Munich

Bajern je u nadoknadi vremena poražen od Borusije Menhengladbah, a Hans - Diter Flik bio je veoma nervozan nakon ovog meča koji je minhenski tim ostavio sedam bodova iza lidera šampionata.

Hans-Dieter Flick, Hansi Flick

Alexander Hassenstein/Getty Images

Hans - Diter Flik ocenio je da je njegov tim doživeo poraz od Borusije Menhengladbah jer njegovi igrači nisu uspevali da realizuju prilike koje su stvarali.

"Sa jedne strane važno je da igramo dobar fudbal. U prvom poluvremenu smo imali dosta šansi. Naravno, iritantno je što te šanse nismo koristili", rekao je vršilac dužnosti trenera Bajerna Hans - Diter Flik.

"Ovakve mečeve inače rešavamo u svoju korist i zatvaramo mečeve na vreme. Ovako je bilo i prošle nedelje protiv Leverkuzena. Imamo tim koji ima kvalitet da postiže golove, ali nažalost ne radimo to u pravim momentima. Na kraju dana fudbal se svodi na golove", rekao je Flik.

Komentari (3)

Heroj

Daj otkaz i ne brukaj se vise.

Odgovori 0 4

Kutija šibica

Da Bog da se neplasirali u LŠ sledeće godine!!!

Odgovori 4 11

Dr Kos

Rodjace, ispucali ste se protiv Zvezde, jer vam je bilo jako bitno da nas posto-poto ponizite. Grizli ste do poslednjeg minuta, ko da je posle toga kraj sezone. A onda dodje Bajer, pa Borusija...

Bajern nastavlja sa dominacijom, na skoru 15-1

Četiri meča 16. kola nemačke košarkaške Bundeslige na programu su bila u nedelju – šampion Bajern je pobedio Bon u Minhenu, Bamberg je pobedio Braunšvajg u gostima, Fehta je slavila protiv Fraport Skajlajnersa, a Bajrojt je savladao Oldenburg.

Petardom protiv Šalkea Bajern prišao Lajpcigu na bod

U poslednjem nedeljnom meču 19. kola Bundeslige Bajern je slavio protiv Šalkea 5:0.

Zvanično: Odriozola u Bajernu

Fudbalski klub Bajern predstavio je Alvara Odriozolu kao svoje novo pojačanje.

Perišić: Osećam se sjajno u Bajernu

Napadač Intera na pozajmici u Bajernu Ivan Perišić rekao je da se u klubu iz Minhena sjajno oseća, kao i da ne namerava skoru penziju.