Da prođe kao Tadić u Sautempu? Svake sezone borba za opstanak? Italija, Milano, sunce... Teško da Palas nudi veću platu od Intera.A možda je za njega najbolje u Nemačkoj.

Дарко КГ

Обојица крагујевчана да прећу у Вест Хем

Odgovori 4 5

Golčina Kernija za utehu Fulama (VIDEO)

Tom Kerni postigao je utešni gol za Fulam u šestom minutu sudijske nadoknade protiv Kristal Palasa, koji je na Krejven Kotidžu slavio sa 2:1, u meču šestog kola Premijer lige.

Mitar bez municije, CP slavio na Krejven Kotidžu

U susretu šestog kola Premijer lige Fulam je zabeležio još jedan poraz, ovog puta na svom terenu od Kristal Palasa 2:0.

Mekalister za bod Brajtona protiv Kristal Palasa

Pogotkom Aleksa Mekalistea u 90. minutu Brajton je izborio bod protiv Kristal Palasa u meču petog kola Premijer lige. Prethodno su domaći poveli golom Vilfreda Zahe iz penala u 19 minutu.

Prelazni rok: Rodon kod Murinja, Hodžson doveo Batlanda

Mladi Velšanin Džoe Rodon potpisao je petogodišnji ugovor sa Totenhemom, dok se iskusni Batland obavezao na trogodišnju vernost Kristal Palasu.