Alexander Hassenstein, Getty Images

17.10.2020 | 20.23 > 20:35

Miler i Leva za šetnju kroz Bilefeld

Bayern Munich

Aktuelni šampion Bajern iz Minhena u četvrtom kolu Bundeslige ubedljivo je slavio u gostima protiv Arminije u Bilefeldu 4:1.

Tomas Miler, Robert Levandovski

Getty Images/Dean Mouhtaropoulos

Kao i u mnogo utakmica u poslednjih nekoliko meseci dominirao je tandem Levandovski - Miler. Obojica su postigla po dva gola. Prvi je delo Tomasa Milera u osmom minutu. Poljak je uzvratio na izazov, i zatresao mrežu u 26. minutu. A onda u prvom minutu nadoknade Miler asistira Levandovskom za 3:0. Obojica su u glavnim ulogama i u 51. minutu, samo su zamenili dužnosti, pa je Leva namestio pogodak Mileru. I to je bilo dovoljno za Bavarce. Domaći su uspeli da dođu do gola, a strelac je u 58. minutu bio Doan. Do kraja meča Bajern je ostao sa igračem manje, pošto je crveni karton Koran Toliso u 76. minutu. Ali nije bilo promena rezultata.

Bajern je sada na deobi drugog mesta sa Borusijom iz Dortmunda, pošto oba tima imaju po devet bodova, iza lidera RB Lajpciga sa 10 bodova. Arminija je 14. sa četiri boda.