LŠ: Remi u Moskvi, CSKA završio takmičenje

Champions League 22. nov 201619:56 > 19:58
Epsilon, Getty Images

Fudbaleri CSKA i Bajera remizirali su 1:1, u prvom meču petog kola Lige šampiona. Gosti su poveli preko Kevina Folanda u 16, a izjednačio je Birbas Natho u 76. minutu iz penala.

U vrlo zanimljivom meču na terenu „Armejaca“ CSKA je imao više od igre tokom većeg dela meča, ali je rano primio gol.

Kevin Kampl je poslao sjajnu loptu u kazneni prostor do Folanda, koji rutinski realizuje zicer za 1:0.

Usledio je pritisak domaćina, ređale su se šanse Dzagojeva, Golovina i Natha, koji 15 minuta pre kraja realuzuje penal koji je napravio Benjamin Henriks.

Pet minuta kasnije Foland pogađa stativu, ali Bajer ipak osvaja vredan bod u borbi za osminu finala.

Nemački tim ima sedam bodova, jedan manje od lidera Monaka koji od 20:45 dočekuje Totenhem, koji je na tri.

CSKA se oprostio od LŠ, ali je i dalje u igri za Ligu Evrope, ukoliko Englezi ne slave u Francuskoj u utorak uveče.

Ruski klub bi se u suprotnom upravo protiv Totenhema u Londonu borio za LE u poslednjem kolu.

Pogledajte OVDE tabele, kompletan raspored i rezultate Lige šampiona.