Simeone: Vraćam se kući sa osmehom

Champions League 21. feb 201723:43 > 23:56
Getty Images/Lars Baron

Pobeda rezultatom 4:2 daje Dijegu Simeoneu veliki razlog za optimizam pred revanš sa Leverkuzenom kod kuće.

Veliku prednost Atletiku uoči utakmice na „Kalderonu“ doneo je veteran Fernando Tores pogotkom na četiri minuta pre kraja.

Mislili smo da ako budemo napadali po levoj strani, stvorićemo velike probleme njihovim defanzivcima.

To smo i uradili. Leverkuzen je uspeo da se vrati u drugom poluvremenu, ali ovo veče je bilo prilično zadovoljavajuće za nas.

Važno je da verujete u sebe kada igrate na strani, a nama da nad uopšte nije manjkalo vere.

Kevin Gameiro nije odigrao bolju utakmicu za Atletiko. Grizman je bio odličan. Mogu da se vratim u Madrid sa velikim osmehom na licu„, rekao je Simeone posle meča.