Michael Steele/Getty Images

04.06.2017 | 03.55 > 04:06

Dani Alves: Real je bio bolji

Fudbaler Juventusa Dani Alves posle poraza njegovog tima od Real Madrida u finalu Lige šampiona rekao je da je španski tim zaslužio trijumf.

Dani Alves

Getty Images/Marco Luzzani

Dani Alves

"Real je jednostavno igrao bolje od nas, ma šta mi sad pričali. U prvom poluvremenu smo dobro igrali, uspeli brzo da izjednačimo posle primljenog gola, ali u nastavku meča nismo pružili ništa. Juventus u drugom poluvremenu nije ličio na sebe. Odbrana nam je očajno odigrala što su Madriđani znali da iskoriste",
rekao je Brazilac.

Prvo poluvreme je završeno rezultatom 1:1, međutim Real je u drugom poluvremenu postigao čak tri gola i na kraju slavio rezultatom 4:1.