Fudbal 11.07.2018 | 20:39 > 20:41

Savić: Moramo sa više strasti i želje, čuo sam za APOEL

FK Crvena Zvezda

Fudbaler Crvene zvezde Vujadin Savić rekao je posle nerešenog rezultata (0:0) protiv Spartaksa u prvom kolu kvalifikacija za Ligu šampiona da je njegov tim imao želju da pobedi, ali da nisu uspeli da daju gol.

Vujadin Savić

Getty Images/Srđan Stevanović

Crvena zvezda je imala nekoliko dobrih prilika da stigne do vođstva, naročito u prvom poluvremenu, a mrežu aktuelnog prvaka Srbije sačuvao je Milan Borjan u samoj završnici susreta u Rigi, kada se odlično snašao u situaciji "1 na 1".

"Odmah da znate da ih nismo potcenili, stvarno nismo. Znali smo da će igrati čvrsto. Malo sam iznenađen rezultatom, očekivao sam da ćemo pobediti. Nisu nas iznenadili, znali smo kako igraju", objasnio je Savić.

On je prokomentarisao i rezultat meča između litvanske Suduve i APOELA, odakle će Zvezda, ukoliko savlada Spartaks, dobiti narednog protivnika.

Suduva je slavila na domaćem terenu rezultatom 3:1.

"Čuo sam da su brzo poveli sa 3:0 i da su primili gol u poslednjim minutima utakmice. Ipak, naročito posle ove utakmice ne treba da razmišljamo o tome. Moramo da se koncentrišemo kako ćemo mi da prođemo Spartaks, a onda ko god da dođe, da li je to Suduva ili APOEL, mi ćemo se spremiti za njih. Videli ste da smo igrali 0:0, to znači da nema lakih protivnika. Moramo da pokažemo još više strasti i želje", zaključio je Savić.

Revanš meč između Crvene zvezde i Spartaksa na programu je u utorak, 17. jula, od 20 časova i 30 minuta, na stadionu "Rajko Mitić", uz direktan prenos na Sport klubu.