Getty Images/Friedemann Vogel

24.10.2018 | 14.56 > 15:22

Kazemiro: Priznajmo, nismo dobri

Real Madrid CF

Real Madrid je pobedom nad Viktorijom iz Plzenja u trećem kolu Lige šampiona konačno prekinuo niz od pet utakmica bez pobede. Međutim, ni ovog puta nije briljirao čega je svestan i Kazemiro.

Fudbaleri Real Madrida

Gonzalo Arroyo Moreno, Getty Images Sport

- Moramo da budemo iskreni i da priznamo, nismo dobri. Ali moramo da verujemo u sebe i u trenera. Nismo u dobroj formi, ali moramo da radimo naporno kako bismo prevazišli tešku situaciju - rekao je Kazemiro posle meča sa Viktorijom.

Pre meča sa šampionom Češke Kraljevski klub je bio u seriji od pet utakmica bez pobede, uz rekordan niz od osam sati bez postignutog gola. Protiv Viktorije Real je vodio 2:0, ali kada je ekipa iz Plzenja u 79. minutu smanjila na 2:1 postojala je bojazan da se ne poseju bodovi ni u ovom meču.