David Ramos, Getty Images

11.02.2019 | 08.16

Solari o LŠ: Ništa nije nemoguće za Real

Real Madrid CF

Trener Real Madrida Santijago Solari veruje da njegov tim može da osvoji četvrtu vezanu titulu u Ligi šampiona.

Santiago Solari

Octavio Passos/Getty Images

Kraljevski klub dominirao je u prestižnom takmičenju, pošto je titulu osvajao prethodne tri godine.

Upitan može li njegova ekipa do odbrani zvanje šampiona, Solari je odgovorio:

"Ništa nije nemoguće za Real Madrid."

Evropski prvak će u osmini finala snage odmeriti sa Ajaksom, a prvi meč na programu je u sredu u Amsterdamu.

"Ajaks je poznat po predanom radu i sistemu rada sa omladinskim selekcijama. Posvećeni su i igraju napadački. Biće to težak duel, a svi u Ligi šampiona su takvi", dodao je Solari.