LŠ: Zvezdini juniori uzeli bod Bajernu

Champions League 18. sep 201918:14 > 18:22
FK Crvena zvezda

Juniori Crvene zvezde remizirali su sa Bajernom u Minhenu u prvom kolu omladinske Lige šampiona rezultatom 0:0.

Bavarci su imali terensku inicijativu tokom svih 90 minuta i nekoliko dobrih šansi, ali je briljirao golman Andrija Katić.

Sa druge strane, Zvezda se u većem delu meča branila i nije imala napadačkih aspiracija, o čemu svedoči i podatak da je ukupno uputila dva šuta ka golu rivala.

Ekipa Slavoljuba Đorđevića je u finišu utakmice ostala i sa desetoricom igrača na terenu, zbog isključenja Radulovića u 90+3. minutu.

Crveno-beli u narednom kolu, prvog oktobra, dočekuju Olimpijakos, dok će Bajern gostovati Totenhemu.

Sva četiri tima grupe B posle prvog kola imaju po bod, pošto su Olimpijakos i Totenhem igrali nerešeno 1:1.