Mali Pevci počastili Zvezdu sa devet komada

Champions League 22. okt 201918:15 > 18:30
FK Crvena zvezda

U trećem kolu grupne faze Lige šampiona za omladince Totenhem je na svom terenu više nego ubedljivo savladali vršnjake Crvene zvezde 9:2.

Posle samo pola sata mladi Pevci vodili su 3:0. Već u trećem minutu Benet je postigao vodeći gol, a definitivno je pitanje pobednika rešio Troj Perot sa dva gola, u 30. i 32. minutu. Uspela je Zvezda do poluvremena da dođe do gola preko Burmaza u 43. minutu. U prvih pet minuta drugog poluvremena postignut je po gol sa obe strane. Robson za 4:1, a Pantović za 4:2. A onda je usledio brodolom.

Perot je u 75. minutu sa penala kompletirao het-trik. Etit je sedam minuta kasnije povisio na 6:2, a novi gol postignut je u 86. minutu. Strelac je četvrti put bio Perot. Preostala dva gola postignuta su u nadoknadi, a strelci su bili Vajt i Magoma.

Situacija na tabeli Grupe B izuzetno je zanimljiva. Bajern je prvi sa sedam bodova, Totenhem i Crvena zvezda imaju po četiri boda, a Olimpijakos je na začelju sa bodom. Naredni meč Crvena zvezda igra u Beogradu protiv Totenhema.