Kejn: Bili smo nemilosrdni

Catherine Ivill/Getty Images

Napadač Totenhema Hari Kejn istakao je posle meča nad Crvenom zvezdom 5:0 u trećem kolu Lige šampiona da je to odličan način da se stavi tačka na seriju loših rezultata.

Spursima su pobedu doneli Hari Kejn, Son Hjun-Min i Erik Lamela golovima u 9, 16, 44, 57. i 72. minutu.

Ovo je upravo ono što smo morali da uradimo. Znamo da smo imali seriju loših rezultata i ovo je bio savršen način da odgovorimo. Želeli smo da izađemo iz blokova, da ih pritisnemo i da rano postignemo gol. Bili smo nemilosrdni pred golom i meč smo završili bez primljenog pogotka“, istakao je Kejn i dodao:

Najvažnije je da smo pobedili. Trijumf 5:0 je baš ono što nam je bilo potrebno. Moramo još mnogo da radimo. Nadam se da možemo da nastavimo pobednički niz. Očekuje nas teška utakmica protiv Liverpula, koji je sezonu započeo fantastično. Ali, nadam se da možemo da dobijemo taj meč“.

Liverpul i Totenhem sastaće se u nedelju od 17.30 u okviru 10. kola Premijer lige.