Emilio Andreoli/Getty Images

06.11.2019 | 11.42 > 11:51

Pulišić: Nisam shvatio da je Ajaks ostao bez dva igrača

U duelu Čelsija i Ajaksa desila se bizarna stvar kada je amsterdamski tim u istom napadu ostao bez dvojice fudbalera zbog crvenih kartona, a takođe je dosuđen i penal Čelsiju. Američkom reprezentativcu Kristijanu Pulišiću tada nije bilo najjasnije šta se dogodilo.

Christian Pulisic

Mike Hewitt/Getty Images

Dejli Blind i Džoel Feltman su dobili po žuti karton, što je obojici bila druga javna opomena, u istom napadu. Blindu je karton pokazan naknadno jer posle njegovog faula puštena prednost, dok je Feltman igrao rukom u kaznenom prostoru. Đanluka Roki je čini se doneo ispravnu odluku što doduše ne misli sprski vezista Dušan Tadić

Igrač hrvatskog porekla u dresu Čelsija, Kristijan Pulišić priznaje da mu nije najjasnije šta se desilo u 69. minutu meča.

"Penal je učinio da utakmica bude još luđa i to nam je dalo još više samopouzdanja za još dva gola. Celokupno je sve bilo ludo, nisam shvatio ni da su oni dobili dva crvena kartona da budem iskren. To je bilo prilično ludo", kazao je Pulišić