Sari: Ronalda sam izveo jer sam se uplašio

Juventus FC

Trener Juventusa Maurisio Sari pravdao se posle meča sa Lokomotivom zašto je zamenio Kristijana Ronalda.

Maurizio Sarri

Warren Little/Getty Images

"Ronaldo u ovom momentu nije u sjajnoj formi, poslednjih par dana je imao problem sa kolenom, pokušava da nadoknadi dodatnim naporom i tako stavlja aduktor pod još veće opterećenje. Već je tokom prvog poluvremena bio razdražljiv pošlo je imao pobleme. Tokom sprinta je napravio pokret koji mi nije izgledao dobro, pa sam se plašio da će se povrediti i učinio najbolje za njega, izveo ga sa terena", rekao je Sari.

Svet je obišla slika vidno nezadovoljnog Ronalda kako napušta teren pri rezultatu 1:1 u 81. minutu, što je i očekivano s obzirom da se radi o igraču koji uvek može da preokrene meč zahvaljujući individualnom kvalitetu, pišu svetski mediji.