11.12.2019 | 03.28

Lampard upozorava: Ne smemo ovako u narednoj fazi...

Chelsea FC

Čelsi je pobedom protiv Lila obezbedio plasman u narednu rundu Lige Šampona, a menadžer Frenk Lampard bio je samo delimično zadovoljan.

Frank Lampard

Laurence Griffiths/Getty Images

Nakon vođstva od 2:0, Plavci su u finišu morali da strahuju za prolaz, jer je francuski tim uspeo da se pogotkom vrati u igru.

"U prvom poluvremenu smo bili dobri, baš kao i prvih 20 minuta drugog poluvremena.

Ali moramo da koristimo šanse koje nam se ukažu, da protivnik ne bi održao priključak.

Imali su verovatno samo dva šuta u završnoj fazi meča i jedan je ušao, što je veoma frustrirajuće u meču koji smo odigrali dobro.

Znamo kako će biti u narednoj fazi, ne smemo da propuštamo prilike", upozorio je Lampard.