Getty Images/Friedemann Vogel

27.02.2020 | 00.46

Zidan: Igra se 180 minuta, sve je moguće

Trener Real Madrida Zinedin Zidan istakao je posle poraza od Mančester Sitija 2:1 u prvom meču osmine finala Lige šampiona da je je neuspeh teško pao Madriđanima, ali da još ništa nije izgubljeno.

Zinedine Zidane

Angel Martinez/Getty Images

Jesmo utučeni, ali znam svi da se igra 180 minuta i da je sve moguće. Čak i da smo dobili, situacija bi bilaista. Uradili smo jako težak posao kada smo postigli gol, a onda smo sve uprskali za 10 minuta. Pravili smo grešku za greškom i skupo smo ih platili. Ali, i greške su deo fudbala, normalno je da se dešavaju“, istakao je Zidan i dodao:

Nije bilo moguće da pobedimo tako. Dali smo sve na terenu, ali nedostajalo nam je tih deset minuta koncentracije. Utakmica je bila fizički iscrpljujuća, a na kraju meča smo skupo platili“.

Serhija Ramosa neće biti u revanšu, što će dodatno otežati posao svima u Madridu.

To je fudbal, ne možemo ništa da promenimo. Moramo da ostanemo pozitivni. U ovakvim situacijama nema mnogo pozitivnih stvari, ali mogu da kažem da smo bili dobri do momenta kada je Siti okrenuo sve za deset minuta. Sada moramo da odemo tamo i pobedimo, ako hoćemo da preživimo“.

Revanš meč na programu je u 17. marta na stadionu “Etihad”.