Getty Images/Stuart Franklin

27.02.2020 | 01.35 > 01:37

Kazemiro: Nema opravdanja, ali možemo do preokreta

Fudbaler madridskog Reala Kazemiro kaže da ekipa nema opravdanje za potpuni pad u finišu utakmice sa Mančester Sitijem.

Casemiro

Dean Mouhtaropoulos/Getty Images

Kraljevski klub je poražen na svom terenu u prvom meču osmine finala Lige šampiona sa 2:1, uprkos tome što je do 78. minuta imao prednost.

"Igrali smo jako dobro 75 minuta, a onda smo u potpunosti stali. Izgubili smo kontrolu, čekali u odbrani, a Siti je veoma dobar tim. Napali su i postigli dva gola. Ne postoji opravdanje za takvu našu igru", jasan je Kazemiro.

Bez obzira na zaostatak, brazilski vezista veruje u prolaz u četvrtfinale.

"Predstoji nam, najpre, utakmica sa Barselonom i sad treba samo o njoj misliti. Posle ćemo se okrenuti revanšu. Ako je neki tim sposoban za preokrete, onda je to Real Madrid. Ništa nije gotovo", dodao je Kazemiro.

Revanš utakmica na Etihadu igra se 17. marta, a Madriđani neće moći da računaju na kapitena Serhija Ramosa koji je dobio crveni karton.