Marco Luzzani/Getty Images

27.02.2020 | 12.24

Ronaldo: Nismo hteli ovaj rezultat, ali imamo Torino

Posle poraza od Olimpika iz Liona u prvom meču osmine finala Lige šampiona Kristijano Ronaldo je poručio da on i ostali igrači Juventusa imaju samopozdanje da mogu da prođu dalje.

Cristiano Ronaldo

Catherine Ivill/Getty Images

Juve je poražen u Francuskoj od Liona, a jedini strelac bio je Lukas Tusar u 31. minutu. "Stara dama" nije imala nijedan šut u okvir gola Liona, a imala je posed lopte 64 odsto. Juventus međutim za tri nedelje ima priliku da ispravi ovaj loš rezultat na svom stadionu.

"Nije ovo rezultat koji smo teli ali mečevi Lige šampiona su uvek teški. Imamo 90 minuta da uzvratimo udarac u Torinu i verujemo da ćemo nastaviti da se takmičimo u Ligi šampiona", poručio je najbolji igrač Juventusa Kristijano Ronaldo.

Juve će ugostiti ekipu Liona 17. marta u Torinu, a osim što ekipa ima pred sobom veliki pritisak jer je prethodnih godina ispadala uvek prerano u nok-aut fazi Lige šampiona, u nedelju ima i najveći derbi Italije protiv Intera u okviru Serije A. Takođe će igrati i sa drugim velikim rivalom Milanom u Kupu Italije. U prvom polufinalnom meču bilo je 1:1.