Getty images/Michael Regan

25.05.2020 / 10.53

15 godina kasnije: Liverpulovo sećanje na Istanbul

Toni

YNWA...lije kiša trenutno,ja sam tad imao 27 godina,kao i inače kad gledam Liverpul ja se totalno utopim u utakmicu...na poluvremenu igrači odlaze u svlačionicu a sa tribina se čuje YNWA,a ja uvek ponavljam sebi evo zašto ja navijam za Liverpul...golovi ok,ali meni je urezana ona odbrana Dudeka kad iz peterca dva puta šutira Ševčenko,ej Ševčenko svi koji duže prate fudbal znaju o kakvom fudbaleru pričam i ludi penali. Svi moji prijatelji vezu Liverpul kroz mene,šest godina posle tog finala u dan ja sam pobedio poodmakli kancer,tj.završio sa hemoterapijom,pre dve godine bio na Enfildu i gledao Liv-Zvezda,gledao i u Bg-u naravno,jer biti navijač Liverpula je način života YNWA NEVER GIVE UP!!!

Odgovori 6 0

LanMi

Imao sam 15 godina tada, sutra ujutru sam iso na ekskurziju. Moj lfc je gubio na poluvremenu i ja sam hteo ici da spavam tuzan ali caletove reci " ako englezi daju brzo jedan gol bice strasno ovde" su me ubedile da ne idem da spavam.

Odgovori 22 1

Coa

Ja na 3-0 ugasio tv i otisao na terasu da placem...

Odgovori 24 2

King Kenny 7

Bio tamo, kakva uspomena. Objavice King Kenny sada na instagramu iz arhive moje na tu noc u Istanbulu

6 times

3-0 na poluvremenu od najbolje ekipe Milana ikad, do 3-3 do kraja i pobeda na penale. To može samo Liverpul.

Odgovori 17 3

Kibo

Imao sam 13 godina kada sam gledao ovu utakmicu sa ćaletom. On mnogo voli Liverpul, a ja tada i ne toliko, više gledao sa njim. Posle te utakmice mi se Liverpul urezao u srcu. Bila je priča da je 10 hiljada Liverpulovih navijača ostalo ispred stadiona u nadi da će im neko prodati kartu... Prvo poluvreme, Milan ih ubio, idu ka svlačionici a na licima im vidiš agoniju. Drugo poluvreme kreće, 70% stadiona peva ,,You ll never walk alone", svi u suzama. Neverovatna energija, koliko god jako pevaju na Enfildu, opet mi je to navijanje ostalo baš jako u sećanju. Mislim da Dzerard nikad više nije skočio u životu kada je dao gol. Svi se ohrabrili, ali i dalje 3:1, a Milan najjača ekipa na svetu maltene. Drugi gol, pa treći...I ceo stadion poludeo, bukvalno. Iako samo gledajući prenos, to se bukvalno oseti kakva je atmosfera bila. Skakao sam kao lud. Sećam se da je komentator rekao citiram ,,Mislim da su i Milanovi navijači sada počeli da navijaju za Liverpul, CEO stadion navija za Liverpul". Stvarno istorijsko finale i mnogo mi je drago da sam imao priliku da gledam tako nešto. Zgrozim se kada vidim koliko ima hejtera Liverpula danas, ne znam zbog čega ali nije ni bitno sada, ova utakmica biće zapamćena kao jedna od, ako ne i najbolja ikada...

Odgovori 42 2

Basketas

najezio sam se tri puta, dok sam citao komentar, prisecajuci se kako je bilo.

22 1

Kempes

Umalo nisam umro gledajuci tekmu

dr mr

Imam 28 godina,za mene do sada najbolja utakmica bez konkurencije. Pogotovu ako se pogleda vaznost utakmice u trofeja.

Odgovori 38 1

cakmy

Najbolja u dugo,dugo godina pre i posle!!!

Odgovori 25 2

Vlada Šerpas

Sjećam se kada je lfc gubio 3-0 i ja ugasio TV. A bio dete i bilo mi žao posle kada su stigli i pobjedili na penale a ja propustio.

Kem Njutn: Znam posle koga dolazim...

Novi kvoterbek Nju Ingland Petriotsa Kem Njutn je govorio o tome da menja jednog od najvećih igrača svih vremena Tom Brejdija, kao i o tome što ga mnogi timovi nisu hteli.

Drugi fudbaler Zvezde potpisao za TSC

Talentovani defanzivni vezista Stefan Santrač (20) posle sedam i po godina napustio je Crvenu zvezdu i preselio se u Bačku Topolu u ekipu TSC.

Za Haverca Liga šampiona nije presudna

Igrač sredine terena Bajera Kaj Haverc rekao je da bi razmotrio prelazak u neki klub koji naredne sezone neće igrati u Ligi šampiona.

Rosi: Konačno uživanje, Vinjales: Jedva čekam pun gas

Valentino Rosi i Maverik Vinjales započinju još jednu sezonu kao tandem Jamahe. Ova dva vozača su pred prvi trkački vikend koji počinje 17. jula u Heresu govorili o tome koliko im je trkanje nedostajalo.