Crna Gora 11. mar 201718:24 > 18:26
Ashley Feder

Pet mečeva 21. kola Prve crnogorske lige odigrano je u subotu dok je dule Mladosti iz Podgorice i Grblja odložen.

Getty Images/Joern Pollex

Budućnost je doživela drugi vezani poraz. Ovoga puta je od podgoričke ekipe pred njihovim navijačima bolji bio Dečić kome je pobedu doneo Kuč u 13. minutu.

Sutjeska je slavila protiv OFK Petrovca kao gost 3:0, a golove za ekipu iz Nikšića postigli su Ivanović, Kovačević i Božović.

Lovćen je na svom terenu bio bolji od Bokelja, 2:0. Lovćen je sve rešio u sedam minuta pred kraj prvog poluvremena a u strelce su se upisali Gemistos i Montenegro.

Iskra je golom Paunovića sa bele tačke bila bolja od Rudara, dok su pobedu Zeti nad Jedinstvom u gostima doneli Krstović sa dva pogotka i Kalezić.

Tabelu Prve crnogorske lige pogledajte ovde, kao i sve rezultate sa detaljima mečeva.