Izvor: Getty Images / Christopher Lee
Fudbal 17.07.2017 | 23:57

Hrvat doneo pobedu Nordsjelandu protiv Odenzea

U ponedeljak je odigrana poslednja utakmica prvog kola nove sezone u danskoj Superligi.

Noga i lopta

Izvor: Getty Images

Nordsjeland je u gostima bio bolji od ekipe Odenzea rezultatom 2:1.

Ernest Asante je u 22. minutu postigao prvi gol za Nordsjeland, da bi domaćin izjednačio preko Andersa Jakobsena u 55. minutu.

Pobedu gostima doneo je mladi hrvatski defanzivac Karlo Bartolec u 67. minutu. Reč je o nekadašnjem članu Lokomotive Zagreb, koji je u mlađim kategorijama nastupao i za Dinamo.