Fudbal 15.09.2018 | 19:27

Nordsjeland ubedljiv protiv Randersa

U jedinom duelu danske Superlige igranom u subotu, Nordsjeland je savladao Randers sa 4:1.

lopta

Mark Dadswell, Getty Images

Džonatan Amon je u 23. minutu doneo prednost domaćem timu, Andreas Olsen je u 37. minutu povisio na 2:0.

Isti igrač je u 52. minutu postigao drugi gol na meču za ubedljivih 3:0.

Ulrik Jensen je tri minuta pre kraja doveo Nordsjeland do prednosti od 4:0, da bi Joel Alanson u 90. minutu samo ublažio poraz gostiju.

U nedelju se igraju još četiri duela devetog kola, derbi igraju aktuelni šampion Mitjilend i Kopenhagen.