11.02.2019 | 21.02 > 21:05

Mitjelend minimalcem čuva priključak na tabeli

Duelom Vendsisela i Mitjelenda kompletirano 21. kolo danske Superlige.

Michael Regan, Getty Images Sport

Fudbaleri Mitjelenda slavili su na gostovanju Vendsiselu i tako nakon 14. pobede u sezoni ostali na tri boda zaostatka u odnosu na prvoplasirani Kopenhagen. Mitjelend je slavio sa 1:0.

Gol vredan nova tri boda postignut je u 24. minutu susreta. strelac je bio iskusni defanzivac Kian Hansen nakon što je korner odlično izveo Jakob Pulsen.

U narednom kolu Mitjeledn će biti domaćin Alborgu, dok Vendsisel gostuje Horsensu.