18.05.2019 | 18.21 > 18:23

Preokret Randersa u baražu za Ligu Evrope

Fudbaleri Randersa savladali su Orhus rezultatom 2:1 u prvoj utakmici baraža danskog prvenstva za plasman u Ligu Evrope.

Randers FC, AGF Arhus

SK

Sva tri pogotka viđena su u prvom poluvremenu, kada je domaći tim napravio preokret. Orhus je poveo u devetom minutu preko Aleksandera Amicbela u devetom minutu, a odgovor Randersa je usledio samo šest minuta kasnije. Strelac je tada bio Saba Lobzanidze, da bi potpuni preokret režirao Bjern Koplin golom u 35. minutu.

Revanš utakmica dva tima na programu je 26. maja od 18 časova, a domaćin je Orhus. Pobednik tog dvomeča u finalu baraža će se sastati sa trećeplasiranim timom u šampionatu. Treće mesto dva kola pre kraja drži Odense, koji ima bod više od Esbjerga, a pet od Brendbija.