Dave Thompson/Getty Images

26.05.2019 | 20.48

Marvin Ego odveo Randers u Ligu Evrope

U plej-ofu danske Superlige za plasman u Ligu Evrope, Randers je bio bolji od Arhusa ukupnim rezultatom 3:2.

lopta fudbal

Oliver Hardt/Bongarts/Getty Images

Nakon trijumfa u prvom meču na svom terenu (2:1), Randers je u revanšu odigrao nerešeno 1:1.

Domaći tim je poveo pogotkom Tobijasa Sane u 66. minutu iz penala, pa je ukupno rezultat u tom trenutku bio poravnat.

Ipak, u poslednjem minutu meča, Austrijanac Marvin Ego postigao je izjednačujući gol za goste, koji im je doneo plasman u evropska takmičenja za narednu sezonu.