Getty Images/Christof Koepsel

31.05.2019 | 21.10 > 21:11

Brendbi izborio mesto u kvalifikacijama za LE

Fudbaleri Brendbija slavili su u poslednjem meču doigravanja za Ligu Evrope protiv Rendersa.

Brendbi je u odlučujućem meču za plasman u Ligu Evrope savladao Renders 4:2 i u narednoj sezoni igraće Ligu Evrope od prvog kola kvalifikacija.

Brendbi je do pobede došao nakon preokreta jer je golovima Kalesoe i Akvista gubio u 51. minutu 2:0.

U 55 je Vilcek smanjio na 2:1, a u 67. je nakon gola Kajzera bilo 2:2.

Halimi je u 72. doveo Brendbi u vođstvo, a pobeda je potvrđena autogolom Risa u 89. minutu.