Catherine Ivill/Getty Images

15.07.2019 | 22.33 > 22:35

Remi Hobra i Orhusa za kraj prvog kola

Fudbaleri Hobra i Orhusa remizirali su u prvom kolu danske Superlige rezultatom 1:1.

lopta fudbal

Oliver Hardt/Bongarts/Getty Images

Utakmicom na "DS Areni" kompletirano je prvo kolo danskog šampionata, a u prvom poluvremenu utamice u Hobru nije bilo golova.

Nastavak je bio nešto uzbudljiviji. Vođstvo domaćem timu doneo je Sabi u 62. minutu, kada je iskoristio asistenciju Babajana.

Gosti su do izjednačenja stigli preko Jespera Jelsgarda u 71. minutu.

Posle prvog kola, Orhus i Hobro su jedine dve ekipe koje imaju po bod i nalaze se na sedmom, odnosno osmom mestu na tabeli.

Orhus će u drugom kolu u goste Kopenhagenu, dok je Hobro gostovati Esbjergu.

Pogledajte rezultate i tabelu danske Superlige.

Orhus siguran protiv Horsensa

Fudbaleri Orhusa slavili su meču šestog kola danske Superlige protiv ekipe Horsensa rezultatom 2:0.

Orhus šest mečeva bez pobede, 'nula' u Haderslevu

U jedinom meču petog kola danske Superlige koji je na programu bio u ponedeljak, Senderjiske i Orhus su u Haderslevu remizirali bez golova, a gosti su nastasvili neslavnu seriju bez trijumfa.

Kopenhagen siguran pred CZ, dva gola Vinda

Prvak Danske Kopenhagen slavio je rezultatom 2:0 protiv Lingbija na domaćem terenu u petom kolu Superlige i na taj način zadržao maksimalni učinak na startu prvenstva.

Lingbi preokretom do tri boda

Fudbaleri Lingbija slavili su u četvrtom kolu danske Superlige protiv Orhusa rezultatom 2:1.