11.08.2019 | 21.45

Vilček odveo Brendbi do pobede nad Hobrom

Ekipa Brendbija zabeležila je pobedu u petom kolu danske Superligr, savladavši Hobro sa 2:0.

Kamil Vilček

Matthias Kern/Bongarts/Getty Images

Brendbi ima učinak od deset osvojenih bodova, a treći trijumf u sezoni doneo mu je iskusni poljski napadač Kamil Vilček.

On je bio strelac oba pogotka, prvog u 52. minutu, a potom i drugog pet minuta pre kraja meča.

Mitjilend je zadržao maksimalan učinak, savladavši u gostima Horsens istim rezultatom. Sori Kaba je bio dvostruki strelac.

Olborg je bio ubedljiv protiv Esbjerga (4:0), dok su Nordsjelen i Silkeborg igrali nerešeno 2:2.