16.09.2019 | 21.08

Odense ubedljiv u Silkeborgu

Fudbaleri Odensea pobedili su Silkeborg u poslednjoj utakmici devetog kola danske Superlige - 3:0.

Gosti su prekinuli niz od tri meča bez trijumfa (dva remija i poraz) i sa 14 bodova na deobi su četvrtog mesta sa Orhusom. Silkeborg je još bez pobede i na začelju je tabele sa svega tri boda.

Odense je veći deo posla završio u prvom poluvremenu, kada su se u strelce upisali Lund u 15. i Kadri u 28. minutu.

Konačan rezultat drugim golom postavio je Kadri u 76. minutu.

Odense u sledećem kolu dočekuje Orhus, a Silkeborg pred svojim navijačima igra sa Lingbijem.