Catherine Ivill/Getty Images

20.09.2019 | 20.50 > 20:54

Orhus u završnici do trijumfa protiv Odensea

Fudbaleri Orhusa slavili su u meču 10. kola danske Superlige protiv ekipe Odensea rezultatom 2:1.

lopta fudbal

Oliver Hardt/Bongarts/Getty Images

Gosti su poveli u 28. minutu, kada je Lund postigao autogol.

Izjednačenje Odenseu doneo je Opondo u 66. minutu, nakon što mu je asistirao Kadri.

Konačnih 2:1 postavio je Amini u 80. minutu, a u listu asistenata upisao se Ankersen.

Srpski golman Aleksandar Jovanović proveo je svih 90 minuta na golu Orhusa, a u 88. minutu je zaradio žuti karton.

Orhus je tako upisao peti trijumf ove sezone, trenutno je na trećem mestu na tabeli sa 17 bodova.

Odense je peti, ima tri boda manje i pretrpeo je četvrti poraz u sezoni.