Catherine Ivill/Getty Images

28.09.2019 | 19.10 > 19:11

Kopenhagenu dovoljno prvo poluvreme protiv Silkeborga

Fudbaleri Kopenhagena savladali su Silkeborg u meču 11. kola danske Superlige rezultatom 4:2.

Kopenhagen

Claudio Villa, Getty Images Sport

Kopenhagen je pitanje pobednika praktično rešio već u prvom poluvremenu, a sva četiri gola domaćeg tima viđena su tokom prvih 35 minuta.

Domaćin je poveo već u šestom minutu autogolom Gertsena.

Prednost je duplirao Sotiriu u 24. minutu, kada je bio precizan sa bele tačke.

Samo četiri minuta kasnije domaći tim imao je tri gola prednost, a gol gostiju zatresao je Santos.

Četvrti gol postigao je Zeka u 34. minutu.

Gostima je pripalo drugo poluvreme, ali nisu mogli više osim da smanje prednost rivala.

Švarc je prvo pogodio u 56. minutu, a zatim i u 69. minutu.

Kopenhagen je drugi na tabeli sa 25 bodova, dok je Silkeborg na začelju tabele sa samo tri boda iz 11 mečeva.