Remi Nordsjelenda i Lingbija

U Danskoj je 12. kolo Superlige otvoreno u petak remijem Nordsjelenda i Luingbija.

lopta, mutna

Alexander Hassenstein/Bongarts/Getty Images

Nordsjelend i Lingbi odigrali su u petak meč u okviru 12. kola Superlige, a meč je završen bez pobednika 1:1.

Igrao se 23. minut kada su domaći poveli golom Rigarda Jensena. Prednost je Nordsjelend čuvao sve do 68. minuta kada je za goste pogodio Korlu.

Ispostavilo se da smo tada i dobili konačan rezultat.

Derbi Superlige: Mnogo vatre, bez golova

Derbi danske Superlige između Kopenhagena i Mitjilenda završen je bez golova, pa je prednost gostiju ostala na četiri boda posle 10 kola.

Noršelan iz penala srušio Hobro

Fudbaleri Noršelana savladali su Hobro rezultatom 2:1 u jedinoj utakmici subotnjeg programa u okviru osmog kola danskog prvenstva.

Teško prežalili Zvezdu: FCK tek u nadoknadi do tri boda

Aktuelni šampion Kopenhagen došao je i do šeste pobede u Superligi Danske i to samo tri dana posle eliminacije od Crvene zvezde u kvalifikacijama za Ligu šampiona.

Kopenhagen siguran pred CZ, dva gola Vinda

Prvak Danske Kopenhagen slavio je rezultatom 2:0 protiv Lingbija na domaćem terenu u petom kolu Superlige i na taj način zadržao maksimalni učinak na startu prvenstva.