Getty Images/Stuart Franklin

18.10.2019 | 21.04 > 21:06

Minimalac Olborga za trijumf za Odenzeom

Fudbaleri Olborga pobedili su Odenze na svom terenu u 13. kolu danske Superlige rezultatom 1:0.

Stadion Olborga

EuroFootball/Getty Images

Jedini gol domaći su postigli u 14. minutu iz penala. Precizan je bio napadač Andersen, koji je tako došao do petog pogotka u sezoni.

Gosti imaju za čim da žale na ovoj utakmici, sve vreme su bili bolji rival i stvorili nekoliko izglednih prilika, ali na kraju nisu uspeli da izbegnu poraz.

Olborg je upisao drugi trijumf, posle tri uzastopna poraza i sad je šesti na tabeli sa 19 bodova.

Odenze je ostvario poraz posle dve pobede i ostao na petoj poziciji sa 20 poena.

Pogledajte raspored 13. kola i tabelu danske lige.