Sigurne pobede Brendbija i Kopenhagena

Brendbi i Kopenhagen ostvarili su sigurne pobede u 13. kolu danske Superlige.

Brondby

Sara Strandlund/EuroFootball/Getty Images

Brendbi je u gostima bio bolji od Lingbija sa 3:0, dvostruki strelac bio je Kamil Vilček, dok je treći pogodak postigao Dominik Kajzer.

Kopenhagen je na svom terenu savladao Esbjerg sa 3:1.

Prava goleada viđena je na meču Arhus - Silkeborg, na kraju je bilo 4:3 za goste.

Horsens je minimalnim rezultatom savladao Hobro sa 1:0, dok je Nordšelen u gostima bio bolji od Sonderjiskea 4:1.

Mitjilend slavio u derbiju protiv Kopenhagena

U derbi meču koji je kompletirao 16. kolo danske Superlige, fudbaleri Mitijlenda u potpunosti su nadigrali Kopenhagen i na kraju zasluženo slavili rezultatom 4:1.

Hedlund sâm srušio fenjeraša

Fudbaleri Brendbija pobedili su Silkeborg na gostovanju rezultatom 1:0 u poslednjoj utakmici 15. kola danskog prvenstva.

Brendbi od 0:2 do 5:2 protiv Randersa

Brendbi je u duelu 14. kola danske Superlige ostvario trijumf protiv Randersa rezultatom 5:2, i to nakon što su gosti poveli 2:0.

Ovako trapavog napadača nećete videti svaki dan (VIDEO)

Senderjiske je u meču 11. kola danske Superlige pobedio Brendbi 2:1, ali se njihov najbolji strelac Mart Lider istakao neverovatnim promašajima u drugom poluvremenu. Posle trećeg kiksa u 15 minuta, Glen Ridersholm je odmah izveo iz igre svog napadača.