Getty Images/Stuart Franklin

08.11.2019 | 21.04 > 21:06

Šest golova i remi u Randersu

Fudbaleri Randersa i Olborga remizirali su u uzbudljivom meču 16. kola danske Superlige rezultatom 3:3.

Randers

Bjorn Lindgren/EuroFootball/Getty Images

Randers

Gosti su prvi poveli golom Kaufmana u drugom minutu, zatim su domaći preokrenuli preko Hameršoj-Mistratija u osmom i Nilsena u 20, da bi poravnanje Olborgu doneo Kristensen u 62.

Posle pogotka Kamare u 68. rezultat je bio 3:2 u korist domaćeg sastava, a bod gostima doneo je Kaufman pet minuta kasnije.

Randers je peti na tabeli sa 24 bodova, dok je Olborg sedmi sa 23.

Pogledajte raspored 16. kola danske lige.