Getty Images/Stuart Franklin

02.06.2020 | 20.55 > 20:56

Rezervista doneo tri boda Brendbiju

Fudbaleri Brendbija pobedili su Senderijske na svom terenu u 25. kolu danske Superlige rezultatom 1:0.

Brondi

Getty Image/Boris Streubel

Tri boda domaćima doneo je rezervista Jesper Lindstrom u 61. minutu.

Danski napadač u igru je ušao na startu drugog poluvremena i bilo mu je dovoljno svega petnaestak minuta da izraste u junaka meča.

Posle kontre Brendbija i duge lopte Vigena, Lindstrom je sa leve strane ušao u sredinu i poslao loptu u dalji ugao.

Time je krunisana znatno bolja igra domaćeg tima do tog momenta. U nastavku je Senderijske pokušavao da izbegne poraz, ali bezuspešno.

Ekipa Nilsa Frederiksena je četvrta na tabeli sa 42 boda, dok je Senderijske na poziciji 11 sa 26.