LE: Vardar bez šanse, Lacio prošao

Europa League 2. nov 201723:12 > 23:14
FK Vardar

Fudbaleri Real Sosijedada savladali su Vardar kod kuće rezultatom 3:0, u utakmici četvrtog kola Lige Evrope.

Španski tim rutinski je slavio golovima Huanmija u prvom, odnosno La Belje i Jona u drugom poluvremenu, a Vardar još uvek nije osvojio nijedan bod i ima samo jedan postignut gol.

Sosijedad sada ima 9 bodova na drugom mestu, a prvi je Zanit sa 10. Ruski tim odigrao je nerešeno 1:1 sa Rosenborgom u gostima. Bentner je pogodio sa penala u 55. minutu za 1:0, a Kokorin je izjednačio u nadoknadi vremena.

U grupi J atletik Bilbao je savladao Estersunds sa 1:0, ali je švedska ekipa i dalje na prvom mesu sa 7 bodova, dok Bilbao ima 5. Jedini gol postigao je Aduriz u 70. minutu utakmice.

U drugom meču grupe Herta je golovima Selkea savladala Zorju sa 2:0.

Lacio je bio bolji od Nice sa 1:0 autogolom Le Maršanda u poslednjim trenucima, a Sergej Milinković-Savić igrao je poslednjih pola sata. Rimljani su prvi u grupi sa 12 bodova, Nica ima 6, Varegem 4, a Vitese samo 1.