Nigel Roddis/Getty Images

26.07.2018 | 20.59 > 21:04

Zrinjski primio gol kod kuće u poslednjem minutu

Fudbaleri Zrinjskog remizirali su sa Valetom u prvom meču drugog kola kvalifikacija za Ligu Evrope 1:1.

Sergei Stepanov/NurPhoto via Getty Images

Fudbaleri Zrinjskog su u drugom poluvremenu poveli golom Nemanje Bilbije. Bivši igrač Vojvodine je gol dao u 51. minutu. Fudbaleri iz Mostara nisu uspeli da još jednom zatresu mrežu Maltežana, a pred kraj meča im se desio kiks koji bi mogao mnogo da ih košta u ovom dvomeču.

U 90. minutu su primili gol od Italijana Maria Fontanele, a taj gol u gostima će sigurno mnogo značiti Valeti u revanšu.

Zrinjski je inače više napadao i imao je 17 šuteva u okvir gola, dok je Valeta šutirala devet puta.