Dennis Grombkowski/Bongarts/Getty Images

11.07.2019 | 22.16 > 22:24

Tedić i Kovač za miran san Brđana

FK Čukarički

U prvom meču prvog kola kvalifikacija za Ligu Evrope Čukarički je na svom terenu savladao jermenski Banants 3:0 i na taj način došao do dobre zalihe pred revanš u Jermeniji.

Brđani su veoma ozbiljno shvatili evropsku premijeru i došli su do odličnog rezultata. Junak pobede bio je mladi 19-godišnji Slobodan Tedić, koji je postigao dva gola. Otvorio je bravu žilavih Jermea u 43. minutu, a potom je u drugom minutu nadoknade zatvorio seriju golova. Između ta dva gola u 80. minutu strelac je bio Stefan Kovač.

Revanš se igra za sedam dana u Jermeniji.