Getty Images/Stuart Franklin

08.08.2019 | 21.05 > 21:06

LE: Zrinjski nemoćan u Švedskoj

Fudbaleri Malmea ubedljivo su pobedili Zrinjski u prvoj utakmici trećeg kola kvalifikacija za plasman u Ligu Evrope - 3:0.

Malmo FF

Lars Dareberg/Ombrello/Getty Images

Švedska ekipa je potpuno dominirala, a koliko su gosti iz Bosne i Hercegovine bili opasni po protivnički tim potvrđuje pdoatak da nisu uputili nijedan udarac u okvir gola.

Domaći su poveli u 36. minutu pogotkom Rasmusa Bengtsona i sa rezultatom 1:0 otišlo se na poluvreme.

Anders Kristijansen je u 66. minutu duplirao prednost Malmea, a osam minuta kasnije Soren Rieks je postavio konačnih 3:0.

Revanš je za nedelju dana na stadionu pod Bijelim Bregom u Mostaru.