David Ramos, Getty Images

13.08.2019 | 07.22 > 07:26

Tore i Giljerme od prvog minuta napadaju Partizan

FK Partizan

Napadač Malatije Gokhan Tore biće starter u četvrtak u revanš utakmici trećeg kola kvalifikacija za plasman u Ligu Evrope protiv Partizana.

Gokhan Tore

Alex Broadway/Getty Images

Gokhan Tore

Tamošnji mediji prenose da je nekadašnji igrač Hamburga, Rubina iz Kazanja, Vest Hema i Bešiktaša u sve boljoj formi što potvrđuju i dve asistencije u poslednja dva meča, tako da trener Sergen Jalčin nema dilemu da li da Toreu ukaže šansu od prvog minuta duela sa crno-belima.

Pored 27-godišnjeg ofanzivnog igrača koji je u prvom meču u Beogradu pogodio stativu, u startnoj postavi bi trebalo da bude i brazilski veznjak Giljerme, koji je u Humskoj u igru ušao u 56. minutu.

Partizan je u Beogradu pobedio 3:1, a revanš je u četvrtak u 19 časova na Malatija Areni kapaciteta 25.745 mesta.

Bolji iz dvomeča Partizan - Malatija će se u baražu sastati sa pobednikom duela Molde - Aris (3:0 prva utakmica).