Getty Images/Marco Rosi

04.10.2019 | 02.49 > 07:16

Milinković-Savić: Nisam promenio igru Lacija

Fudbaleri Lacija u drugom kolu grupe E Lige Evrope posle preokreta pobedili su Ren na Olimpijskom stadionu u Rimu sa 2:1 najviše zahvaljujući dobroj partiji Sergeja Milinković-Savića.

Imobile i Milinković-Savić

Marco Rosi, Getty Images Sport

Srpski reprezentativac je u igru ušao na poluvremenu, a nakon što su gosti poveli u 55. minutu, Sergej je najpre izjednačio, da bi u 75. minutu asistirao Ćiru Imobilea za pobedu Lacijala.

Ipak, Milinković-Savić nije želeo da preuzme zaslugu za mnogo bolje izdanje Lacija u drugom poluvremenu.

"Nisam promenio igru, tempo je podigao ceo tim. Prvo poluvreme nije bilo onakvo kakvo smo želeli, ali pobedili smo i sada možemo da se pripremamo za Seltik," rekao je Milinković-Savić.

"Momci su dali sve od sebe, u prvom poluvremenu nismo uspeli, ali utakmica traje 90 minuta i bilo je važno da osvojimo bodove."

Vezni fudbaler ekipe iz Rima je naglasio da je posebno važno pobediti kad tim ne igra dobro.

"Ostvarili smo drugi uzastopni trijumf i nadamo se da ćemo protiv Bolonje upisati i treću pobedu ovog vikenda," istakao je Milinković-Savić.

Seltik je lider grupe E sa četiri boda, Kluž i Lacio imaju po tri, a Ren bod.