Dennis Grombkowski/Bongarts/Getty Images

07.11.2019 | 23.36

Zdjelar: Svi smo podjednako krivi

Vezista Partizana Saša Zdjelar istakao je posle poraza od Mančester Junajteda 3:0 u četvrtom kolu Lige Evrope da su ‚crno-beli‘ dobro startovali, ali da se situacija zakomplikovala do kraja prvog poluvremena.

Saša Zdjelar

KK Partizan NIS/Miroslav Todorović

Premijerligašu su pobedu doneli Mejson Grinvud, Marsijal i Markus Rašford u 21, 33. i 49. minutu.

Znali smo da su kvalitetan tim. Prvih 20, 25 minuta smo dobro igrali, dobro smo usli meč. Onda smo se povukli i nije bilo lako. Branili smo se, ali su oni koristili svaku našu grešku. Primili smo dva gola i potom nije bilo lako“, istakao je Zdjelar i dodao da ceo tim snosi odgovornost zbog primljenih golova.

Svih 11 igrača brane gol, svi smo podjednako krivi. Mančester je pokazao da je izuzetan tim. Čestitam im na pobedi, mi idemo dalje“.

Partizan u nastavku evropskog takmičenja očekuje duel sa AZ Alkmarom 28. novembra.

fridomn

Šta očekivati kad igrate odbranu na nivou zabavišta ?!? Ovo što je MU odigrao u napadu nije ništa novo,samo vas je lepo školski udvojio po krilima . Bekovi Partizana su odigrali očajno,posebno Urošević koji je direktan krivac za prva dva gola. Da onako odšetaš od igrača kojeg čuvaš,kao što je bio slučaj kod prvog gola,ne možeš videti ni u petoj ligi. Miletić kod trećeg gola uhvaćen u raskoraku,mada tu moramo spomenuti i Ostojića i Pavlovića koji su ceo meč udvajali igrača MU u sredini a bok ostavljali na izvolte. Šćekić je u više navrata delovao pogubljen u odbrani,kao da nije znao šta treba da radi i koga da čuva. Asano i Suma su stalno kasnili sa vraćanjem u odbranu,što su morali da pokriju Zdjelar i Šćekić,a to nisu uradili. I onda dođeš do toga da je Partizanov bok bio potpuno nebranjen,i na kraju su još dobro prošli,Stojke u više navrata skinuo zicere,samo sa tri gola. Jednostavno ovaj fudbal što se kod nas igra je neka druga vrsta sporta u odnosu na evropske standarde.

Odgovori 6 0

Uživo: Erić i Rukavina napadaju crno-bele

Partizan igra poslednji meč u Ligi Evrope za ovu sezonu u Humskoj protiv Astane. Utakmica nema takmičarski značaj, pošto su obe ekipe već izgubile šansu za dalji plasman, ali uprkos tome izveli su najjače sastave.

Suma u Partizanu još tri godine

Fudbaler Partizana Sejduba Suma produžio je ugovor sa crno-belima na još tri godine.

Srbija ostaje bez predstavnika u LŠ i LE

Za srpske fudbalske klubove igranje na međunarodnoj sceni je završeno, a to se odražava na UEFA koeficijente.

Partizan večeras igra za novac i koeficijente

Fudbaleri Partizana večeras od 21 čas dočekuje Astanu u meču šestog kola Lige Evrope bez takmičarskog značaja.