Getty Images/Stuart Franklin

28.02.2020 | 02.18 > 02:23

VAR u 89. minutu spasao Sevilju, Petresku 'grmeo'

Sevilla FC

Fudbaleri Sevilje plasirali su se u osminu finala Lige Evrope, ali prava drama viđena je u Andaluziji u poslednjim minutama utakmice.

Taore, Kluž

Princscreen

Rumunski Kluž poveo je u Sevilji golom Konstantina Paun-Aleksandrua u 89. minutu i posle 1:1 u prvom duelu imali su rezultat koji ih vodi u sledeći krug takmičenja, ali je onda na scenu stupio VAR.

Letonski sudija Treimanis se 'konsultova' sa VAR sobom i ubrzo je poništio pogodak Kluža zbog igranja rukom Traoea.

Na konferenciji za novinare trener rumunskog šampiona i nekadašnji reprezentativac te zemlje Dan Petresku došao je sa sudijskim pravilima i bez dvoumljenja je predstavnicima medija poručio da je njegova ekipa oštećena, odnosno da ruka Traorea nije trebalo da bude sankcionisana.